AutoCAD Kursu

AutoCAD Kurs Tarihleri

Hafta sonu kursları; Cumartesi ve Pazar günleri Saat 09.30 de başlar, 13.30 da biter. Bir gün içerisinde 4 ders yapılır. Her bir ders 40 dakikadır. 10.50 ile 11.10 arasında çay-kahve molası verilir. 

İlk ders 7 Mart 2020 Cumartesi yapılacaktır. Toplam 4 hafta sürecek olan kursta vize sınavlarında ara verilir.

Hafta içi kursları; Salı ve Perşembe günleri Saat 17.30 de başlar, 21.30 de biter. Bir gün içerisinde 4 ders yapılır. Her bir ders 40 dakikadır. 19.00 ile 19.20 arasında çay-kahve molası verilir. 

İlk ders 10 Mart 2020 Salı günü yapılacaktır. Toplam 4 hafta sürecek olan kursta vize sınavlarında ara verilir.

Kursumuza düzenli olarak katılan ve kurs sonunda başarılı görülen kursiyerlerimize kurs katılım belgesi verilecektir.

 

AutoCAD Kurs Ücretleri

32 Saatlik Kurs Ücreti 400 TL dir. Ödemeler 200+200 şeklinde iki taksitle yapılacaktır. İlk taksit kesin kayıt işlemi esnasında alınacaktır. İkinci taksit için son ödeme tarihi, 30 Mart 2020 Pazartesi günü olarak belirlenmiştir.

AutoCAD Kurs Eğitmeni AutoCAD kursları Öğretim Görevlisi Bahri ŞEKERCİ Tarafından verilecektir.

Eğitmene bahrisekerci@sdu.edu.tr adresinden eposta yolu ile ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. 

 

AutoCAD Kursuna nasıl kayıt olurum?

Adınızı, Soyadınızı, GSM numaranızı, Bölümünüzü ve Kurs programını ( haftaiçi yada hafta sonu gibi) belirten bir maili yetem@sdu.edu.tr adresine göndererek ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön kayıt işleminde sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Ön kayıt işleminden sonra kurs eğitmeni sizinle mutlaka iletişime geçecektir. Kesin kayıt için sizden onay isteyecektir. 

Bizzat Tasarım ve İmalat Birimine gelerek; hem kurslarımız hakkında detaylı bilgi alabilir, hemde ön kayıt yaptırabilirsiniz.

AutoCAD kursuna telefon ile ön kayıt yaptırmak için lütfen 0 246 211 08 54 nolu telefondan bize ulaşınız.

 

Önemli Not: Kurs kontenjanı hafta içi grubunda 18, haftasonu grubunda 18 kişidir. Ön kayıt yaptırarak yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Kurslarımıza katılmak için üniversitemiz öğrencisi olma zorunluluğu yoktur.