CATİA Kursu

CATİA Kursu Tarihleri

Hafta sonu kursları; Cumartesi ve Pazar günleri Saat 13.30 de başlar, 17.30 da biter. Bir gün içerisinde 4 ders yapılır. Her bir ders 40 dakikadır. 14.30 ile 14.50 arasında çay-kahve molası verilir.  

İlk ders 7 Mart 2020 Cumartesi yapılacaktır. Toplam 5 hafta sürecek olan kursta vize sınavlarında ara verilir.

Hafta içi kursları; Pazartesi ve Çarşamba günleri Saat 17.00 de başlar, 21.00 de biter. Bir gün içerisinde 4 ders yapılır. Her bir ders 40 dakikadır. 18.10 ile 18.30 arasında çay-kahve molası verilir.  

İlk ders 9 Mart 2020 Pazartesi günü yapılacaktır. Toplam 5 hafta sürecek olan kursta vize sınavlarında ara verilir.

  CATİA Kursu Ücretleri

40 Saatlik Kurs Ücreti 500 TL dir. Ödemeler 250+250 şeklinde iki taksitle yapılacaktır. İlk taksit kesin kayıt işlemi esnasında alınacaktır, ikinci taksit için son ödeme tarihi; 30 Mart Pazartesi günü olarak  belirlenmiştir.

  CATİA Kursu Eğitmeni

  Catia kursu Eğitmen Uçan KARAKILINÇ tarafından verilecektir.

 Eğitmene ucankarakilic@sdu.edu.tr adresinden e-posta yolu ile ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. 

  CATİA Kursu İçeriği

Giriş, arayüz ve temel komutlar 4 Saat
Sketcher Bölümü ve örnek uygulamalar 4 Saat
Part Modelleme ve örnek uygulamalar 8 Saat
Montaj yapımı ve örnek uygulamalar 4 Saat
Saç Modelleme ve Örnek Uygulamalar 8 Saat
Analiz ve Drafting Bölümü 4 Saat
Catia Photo stüdyo 2d Sketcher 4 Saat
Cam  Anlatımı ve Uygulamaları  4 Saat

Kursumuzun sonunda düzenli olarak katılımını sağlayan ve başarılı olan kursiyerlerimize kurs katılım ve başarı belgesi verilecektir.

Catia Kursuna nasıl kayıt olurum?

Adınızı, Soyadınızı, GSM numaranızı, Bölümünüzü ve Kurs programını( hafta içi ya da hafta sonu gibi) belirten bir maili ucankarakilic@sdu.edu.tr yada yetem@sdu.edu.tr adresine göndererek ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön kayıt işleminde sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Ön kayıt işleminden sonra kurs eğitmeni sizinle mutlaka iletişime geçecektir. Kesin kayıt için sizden onay isteyecektir. Bizzat YETEM Merkezi içerisinde D blokta bulunan Tasarım ve İmalat Birimine gelerek; hem kurslarımız hakkında detaylı bilgi alabilir, hemde ön kayıt yaptırabilirsiniz.

CATİA kursuna telefon ile ön kayıt yaptırmak için lütfen 0 246 211 19 15/ 19 63 no lu telefondan bize ulaşınız.

Önemli Not: Kurs kontenjanı her iki grup içinde 16 kişidir. Ön kayıt yaptırarak yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Kurslarımıza katılmak için üniversitemiz öğrencisi olma zorunluluğu yoktur.